Facebook Like

Język

EUROREGION

Konkurs na najładniejszą bombkę 2007

W grudniu 2007 r. został przeprowadzony w naszej szkole konkurs na najładniejszą bombkę. Uczestników konkursu było bardzo dużo.

Weiterlesen: Konkurs na najładniejszą bombkę 2007

Spotkania wigilijne

W ostatnim tygodniu przed Świętami Bożego Narodzenia odbywały się w naszych szkołach wigilie klasowe. Każda klasa przygotowała potrawy wigilijne. Składaliśmy sobie przy łamaniu opłatkiem najserdeczniejsze życzenia.

Weiterlesen: Spotkania wigilijne 

Powiatowy Konkurs Plastyczny pt."Bądź światłoczuły - wyłączaj, zakręcaj, segreguj!"

Uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt."Bądź światłoczuły - wyłączaj, zakręcaj, segreguj!". Celem konkursu była przede wszystkim popularyzacja wiedzy o odnawialnych źródłach energii oraz zwrócenie uwagi na problemy związane z rozwojem cywilizacyjnym i jego wpływem na środowisko.

Weiterlesen: Powiatowy Konkurs Plastyczny pt."Bądź światłoczuły - wyłączaj, zakręcaj, segreguj!"

Regionalny Konkurs Recytatorski 2008

Dnia 16 kwietnia 2008 zwycięzcy Szkolnego Konkursu Recytatorskiego pojechali do Jeleniej Góry reprezentować nasz Ośrodek w Regionalnym Konkursie Recytatorskim. Nasi uczniowie kilkakrotnie brali udział w tym konkursie, dwukrotnie zdobywając pierwsze miejsca i kwalifikując się tym samym do udziału w kolejnym etapie - Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim W Wałbrzychu.

Weiterlesen: Regionalny Konkurs Recytatorski 2008

XXIV Samochodowy Rodzinny Rajd " O UŚMIECH DZIECKA "

W dniu 1 czerwca 2008 roku po raz kolejny wzięliśmy udział w XXIV Samochodowym Rodzinnym Rajdzie " O UŚMIECH DZIECKA ". Trasa rajdu liczyła około 50 kilometrów, przerywana była licznymi konkurencjami dla uczestników. Start rozpoczął się w Zgorzelcu, a kończył w Tylicach. Główną nagrodą były rowery ale również można było zdobyć wiele innych cennych nagród.

Weiterlesen: XXIV Samochodowy Rodzinny Rajd " O UŚMIECH DZIECKA "