Facebook Like

Język

EUROREGION

UWAGA!!!

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski 2019

WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTATORSKI 2019

W poniedziałek 25 marca 2019 r w Publicznej Szkole Państwowej Specjalnej nr 10 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Wałbrzychu odbył się XXX Jubileuszowy Wojewódzki Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych. Nasz region reprezentowali zwycięzcy Regionalnego Konkursu, w tym troje uczniów z naszego Ośrodka: Eliza Zająć, Gabriel Zaleski i Łukasz Wojciechewicz. Poziom konkursu stał na wysokim poziomie,  a konkurencja była bardzo duża. Nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie czego efektem są zdobyte miejsca:

Kategoria III

Eliza Zając miejsce III

Kategoria V

Łukasz Wojciechewicz miejsce III

Kategoria VI

Gabriel Zaleski miejsce II

Było nam bardzo miło gościć w Publicznej Szkole Państwowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu, podziwiać występy uczniów jak i innych uczestników konkursu, uczestniczyć w niespodziance oraz wysłuchać koncertu zespołu Solo. Pragniemy podziękować za nagrody i upominki, które będą wspaniałą pamiątką.

Jeszcze raz gratulujemy naszym uczniom i dziękujemy wychowawcom oraz rodzicom za przygotowanie uczestników.

                                                                                                                           Aleksandra Kamińska      Galeria zdjęć

 

Klauzula Rodo

W związku z tym, iż szanujemy Państwa prawo do prywatności informujemy, że w przypadku braku lub odwołania zgody na publikację na stronie www.powiatzgorzelecki.pl , www.soswzgorzelec.eu. Państwa wizerunku w związku z Wojewódzkim Konkursem Recytatorskim, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, poprzez: nr telefonu: 603 154 875; e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! adres do korespondencji: Inspektor Ochrony Danych, ul. Boh. II AWP 8a, 59-900 Zgorzelec.

Wizyta w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu

Wizyta w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu

Dnia 07.03.2019r. uczniowie klas 32L, 11L i 1L pod opieką wychowawców Agnieszki Kuriata, Anny Semeńczuk i Beaty Czabaj odwiedzili Państwową Straż Pożarną w Zgorzelcu. Podczas wizyty uczniowie mieli okazję uczestniczyć w zajęciach praktycznych z zakresu bezpieczeństwa przeciwpożarowego przeprowadzonych w Sali edukacyjnej „Ognik”. Strażacy pracujący na co dzień w Komendzie Powiatowej nie tylko tłumaczyli naszym uczniom jak rozprzestrzenia się dym w trakcie pożaru, jak nagrzewają się drzwi, ale również przypomnieli sobie jak skutecznie wezwać służby ratownicze oraz mogły przymierzyć ubrania strażackie i wsiąść do samochodu pożarniczego.

Emocji i wrażeń nie było końca. Pod koniec naszej wizyty mieliśmy okazję zobaczyć „na żywo” mobilizację służb ratowniczych i wyjazd straży na akcję gaszenia pożaru do okolicznej miejscowości.

                                                                                                                                          Agnieszka Kuriata

W związku z tym, iż szanujemy Państwa prawo do prywatności informujemy, że w przypadku braku lub odwołania zgody na publikację na stronie www.powiatzgorzelecki.pl oraz www.soswzgorzelec.eu Państwa wizerunku w związku z Wizytą w Straży Pożarnej, prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych, poprzez: nr telefonu: 603 154 875; e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein! adres do korespondencji: Inspektor Ochrony Danych, ul. Boh. II AWP 8a, 59-900 Zgorzelec.

 

Galeria

                                                                         Klauzula RODO

Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych2019

Regionalny Konkurs Recytatorski

Placówek Specjalnych i Integracyjnych

w Zgorzelcu

fot.Jan Jędrzejczak

W czwartek, 7 marca 2019r w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbył się Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych i Integracyjnych. Już po raz ósmy gospodarzami była społeczność Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. M. Grzegorzewskiej w Zgorzelcu. Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Zgorzelecki pan Artur Bieliński, który razem z dyrektor SOSW panią Małgorzatą Łasek-Dowiat otworzył uroczystość.

Weiterlesen: Regionalny Konkurs Recytatorski Placówek Specjalnych2019

Konkurs MDK 2019

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

im. M. Grzegorzewskiej w Zgorzelcu

zaprasza

na

Regionalny Konkurs Recytatorski

Placówek Specjlanych i Integracyjnych,

który odbędzie się w czwartek 7 marca 2019r

o godz. 10:00

w Miejskim Domu Kultury

 w Zgorzelcu

 Regulamin konkursu

Unterkategorien